Головна » 2017 » Березень » 1 » Зустріч з Михайлом Івановичем Шевченком
09:33
Зустріч з Михайлом Івановичем Шевченком

       23 лютого 2017 року в студентів 4 курсу відділення «Механізації агропромислового виробництва» відбувся не зовсім звичайний урок на тему: « Виробничий менеджмент в різних організаційних формуваннях АПК» з дисципліни «Менеджмент агропромислового виробництва».  Провів його Заслужений працівник сільського господарства України, голова СФГ «Урожай» Михайло Іванович Шевченко.

        В 90-х роках минулого століття в аграрному секторі економіки  відбулися значні зміни. Як говорить китайська мудрість « Не дай боже Вам жити в епоху перемін», але ще мудріша мудрість говорить « Людина, яка відчула вітер змін , повинна будувати не щит від вітру, а вітряний млин».  Такою людиною і є Михайло Михайлович. Ще в 1995 році він створив своє фермерське господарство, яке зараз є одним з найкращих в Україні.

      Михайло Іванович також розповів чому  він вирішив стати фермером,  про виробничу діяльність господарства на сьогодні, про труднощі і проблеми в галузі агропромислового комплексу та  прохання майбутніх спеціалістів з механізації агропромислового виробництва про сільськогосподарську техніку та транспортні засоби, що використовуються в господарстві, про поновлення машино-тракторного парку, про техніку, якій надається перевага.   

         На прощання побажав студентам  стати справжніми спеціалістами в своїй галузі, подолати всі труднощі і негаразди та знайти своє місце в житті.

         Студенти та викладач Овсійко Л.І.  подякували Михайлу Івановичу за змістовну розповідь, побажали доброго здоров’я та  здійснення творчих задумів.

 

Переглядів: 221 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]