Головна » 2017 » Листопад » 6 » ЗНО та ДПА 2019!
15:00
ЗНО та ДПА 2019!

Шановні студенти!

     Міністерством освіти визначено дату початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, основна сесія якого в 2019 році розпочнеться 20 травня. Відповідний наказ щодо деяких питань проведення ЗНО підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

      Окрім цього, документом визначений перелік навчальних предметів, із яких у 2019 році буде проведено зовнішнє оцінювання, до якого включено 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія та англійська, іспанська, німецька і французька мови.

      Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання отримає право скласти тести не більш як із чотирьох зазначених навчальних предметів.

     Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників шкіл.

       Результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати атестації для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти;

     Результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання атестації у формі зовнішнього оцінювання, що передбачено абзацом другим пункту 8 розділу II Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2017 року № 1224, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 вересня 2017 року за № 1138/31006.

 

► Календар ЗНО 2019

► Український центр оцінювання якості освіти

► Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

► Програма ЗНО з української мови і літератури

► Програма ЗНО з історії України

► Програма ЗНО з математики

► Контакти УЦОЯО

► Контакти представництва у Сумській області

► Положення про державну підсумкову атестацію

► ЗНО клуб (Програми, характеристики та критерії оцінювання ЗНО-2019)

Пробне ЗНО 2019

► Курси підвищеної педагогічної уваги

► Інноваційний освітній проект з онлайн-навчання

► Порядок реєстрації на ЗНО 2019

► Он-лайн сервіс "Зареєструватись"

 

Переглядів: 675 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]