Головна » 2014 » Червень » 20 » Збагачення досвіду викладачів
17:29
Збагачення досвіду викладачів

Викладачі Роменського коледжу СНАУ відвідали

виставку досягнень народного господарства України

(Націо­нальний виставковий центр України)

У її павільйонах свої досягнення з торгами на основі ринко­вої економіки показують вітчизняні та зарубіжні фірми, влаштовують вистав­ки іноземні держави, зацікавлені в еко­номічних зв'язках з Україною. Збудована у мальовничій місцевості у районі Голосієва, біля автошляху Київ – Одеса. Займає територію 337 га. Відкрита б липня 1958.Основні павільйони комплексу розмі­щені вздовж двох композиційних осей, що перетинаються під прямим кутом. 3а функціональними ознаками уся територія поділяється на три основні частини: вхід з пропілеями, централь­ною алеєю та партером; парадна площа з дев'ятьма павільйонами; май­данчики натурального показу та галу­зеві павільйони.

На сьогодні Київський Експоцентр - справжній сучасний центр демонстрації досягнень країни в усіх сферах життєдіяльності людини. Виставковий центр відкрив свої двері відвідувачам у 1958 році. Тут зосереджені успіхи і досягнення України в наукових дослідженнях, виробничої, економічної і гуманітарних галузях, і інших. На даний момент колишній ВДНГ входить до складу Всесвітньої Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), а також у Національному виставковому федерацію України (ВФУ).

     

 

 

Переглядів: 387 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
скажіть будь-ласка чи буде можливість наступного разу  студентам відвідати таку виставку?

0
2  
Так. Дирекція коледжу прикладе максимум зусиль, щоб певна кількість студентів відвідала виставку досягнень народного господарства.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]