Головна » 2014 » Травень » 26 » Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови
15:48
Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови

22 травня 2014 року в Роменському коледжі СНАУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови. Гості зустрілися з адміністрацією, ознайомилися з матеріальною базою коледжу, відвідали виставку «Педагогічні інновації». Засідання на тему «Методична робота викладача іноземної мови» пройшло у формі «круглого столу» в теплій та невимушеній обстановці. Більш досвідчені викладачі ділилися своїм досвідом з проблеми, яка жваво обговорювалась, та методичними матеріалами на електронних носіях. Молоді викладачі мали змогу повчитися у своїх колег та підвищити свій науково-методичний рівень. Присутні схвально відгукнулися про відкрите заняття, яке провела викладач Пироженко О.В. зі студентами групи 21 Ф. На занятті були застосовані різноманітні інноваційні технології, інтерактивні форми та методи навчання студентів.

Культурну частину програми гості  провели в селі Пустовійтівка, на Батьківщині легендарного останнього кошового Запорізької Січі, ознайомилися з експозицією музею, відвідали церкву, скіфські кургани та інші історичні пам’ятки нашої славної землі.

                  

 

 

Дирекція Роменського коледжу СНАУ вдячна усім співробітникам та студентам, які на високому рівні забезпечили проведення "круглого столу".

Переглядів: 396 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]