Головна » 2014 » Вересень » 26 » ЗАСІДАННЯ навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації
18:18
ЗАСІДАННЯ навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

ЗАСІДАННЯ

навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів

 І-ІІ рівнів акредитації

Міністерства аграрної політики та продовольства України

із спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»

 

Відповідно до плану роботи ДУ НМЦ «Агроосвіта» 25-26 вересня 2014 року на базі Роменського коледжу Сумського НАУ відбулося засідання комісії методики навчання та інформаційно-методичного забезпечення підготовки фахівців за спеціальністю 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

Голова Роменської районної ради Переваруха В. Я. та головний інженер холдингу "Урожайна країна"  

Мороз В.П. також взяли участь у засіданні комісії.

 На засіданні були підведені підсумки роботи комісії за 2013-2014 н.р. , розглядалися питання стану та перспектив методичного забезпечення студентів денної та заочної форми навчання, організації навчального процесу на відділенні 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», вдосконалення практичної підготовки студентів, налагодження співпраці аграрних ВНЗ із заводами –виробниками с/г техніки та агропромисловими підприємствами різних форм власності.

Відбувся обмін досвідом з питань створення електронних посібників із навчальних дисциплін, методики виготовлення плакатів та навчальних відеофільмів, шляхів та методів удосконалення практичної підготовки техніків-механіків с/г виробництва.

Проведено рецензування матеріалів методичного забезпечення дисциплін, внесено зміни та доповнення до тестових завдань для контролю знань студентів, розроблено план-графік видання навчальних посібників, робочих зошитів, методичних рекомендацій, навчальних відеофільмів та інших матеріалів на 2015 рік.

Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу та навчально-методичне забезпечення кабінетів, лабораторій та майстерень, надали методичну допомогу викладачам з питань покращення стану проведення навчального процесу в коледжі, ухвалили рекомендації комісії та відмітили, що наш педагогічний колектив  проводить значну роботу щодо вдосконалення матеріально-технічної бази та комплексу навчально-методичного забезпечення дисциплін відділення  «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

Під час культурної  програми гості коледжу відвідали Батьківщину останнього отамана Запорізької Січі П. Калнишевського - село Пустовійтівку, познайомилися з експонатами музею та церкви, побували на старовинному млині та Скіфських курганах. Натхненні гарними враженнями, гості роз’їхалися по домівках.

                       

Переглядів: 541 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]