Головна » 2017 » Квітень » 14 » Заняття «Встановлення контактів»
17:02
Заняття «Встановлення контактів»
При міжособистісній взаємодії обставини підштовхують кожну людину до багатьох інших індивідів. Відповідно до своїх потреб та інтересів людина відбирає серед численної кількості інших людей тих, з якими вона потім вступає у взаємодію. Цей тип зв'язків, що є дуже коротеньким за своїм терміном, називається контактом.

 Щоб сформувати впевненість в собі і легко вступати в контакт з іншими людьми у групі 22-М, практичним психологом проведене заняття на тему «Встановлення контактів».

Студенти мали можливість проявити себе при виконанні різних вправ. Виробляли теплий дружній прямий погляд при виконання вправи  «Контакт очима».

 

Надавалася можливість відчути, наскільки іноді складно встановити контакт та на скільки важливо це вміти робити при виконанні вправи «Черга».

 

Було спонукання до встановлення багатьох контактів з різними людьми при виконанні вправи «Рукостискання»

 

Легко знайшли компроміс і контакт  між собою учасники, коли проходили уявний вузький міст.

 

Студенти за допомогою міміки і жестів а також різними способами намагалися домовитися про зустріч.

 

Вправа «Порожній стілець» розвивала в учасників вміння встановлювати контакт та надавала можливість випробовувати різні способи впливу.

 

За допомогою вправи «Встановлення дистанції» студентам надавалася можливість визначити свої справжні потреби у контактах та регулювати рівень спілкування і керувати своїм спілкуванням.

 

Отже, заняття пройшло весело та ефективно, у групі панувало захоплення та радість, отримали позитивні враження.  За допомогою різних вправ студенти аналізували та робили певні висновки стосовно того, як потрібно ефективно контактувати з людьми, і знаходити співрозмовників та однодумців.

Переглядів: 205 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]