Головна » 2016 » Вересень » 15 » Закордонна практика
13:43
Закордонна практика

УВАГА!!

Студенти вже почали складати документи до Відділу міжнародних зв'язків СНАУ і в комплектах документів є загальні помилки, на які просимо звернути увагу:

1) в переліку документів зазначено "Документи мають бути подані у 1 файлі + 1 файл з  40 чистими аркушами".  Більшість студентів приїздить з файловою папкою та 10 файлами, які нам не потрібні.

 

2) Обов'язковою вимогою є наявність в комплекті документів копії закордонного паспорта або чеків про сплату за нього. Багато студентів, які приїздять складати документів ще навіть не подавали документи на отримання закордонного паспорта. В такому випадку ми не маємо права приймати документи і студенти будуть вимушені ще раз до нас приїздити з копіями чеків.

3) У додатку є "Особовий листок". Це анкета, яка має бути обовязково заповнена до подачі документів (ВСІ пункти), а також  має бути вклеєне фото. Приклад заповнення особового листка теж наявний.

4) У попередньому повідомлені  розписано про оплату "Консультаційних послуг СНАУ" у розмірі 300 грн. Цей платіж  має бути сплачений до подачі документів в зручному для студента банку. Бланк цієї платіжки надсилаю ще раз.

5) Всього має бути в наявності у студента 3 фото (одне з яких вклеєне в особовий листок, а два - охайно обрізані та підписані з тильної сторони англійськими літерами)

6) Стосовно студентв, яким ще не виповнилося 18 років. Сьогодні звернулися батьки одного з Ваших студентів і говорили, що в коледжі їх проінформували, щодо необхідності складати в комплекті документів нотаріально підтверджений дозвіл від батьків на виїзд студента. Це НЕ так!! Ми взагалі не маємо права на закордонну практику відправити студента, якому немає 18 років. Тобто студенти, яким не виповнилося 18 років можуть складати документи, але виїхати (фізично) на практику, поки їм не виповниться 18 років НЕ можуть.

Ще раз повторюся про 18 років. Для оформлення по Польщі студентам 18 років має виповнитися до 1 березня. Виключення можуть становити ТІЛЬКИ студенти, які мають бажання виїхати на практику по збиранню високорослої голубіки (термін практики з липня до вересня). Таким студентам 18 може виповнитися до 1 травня, але не пізніше, оскільки ми не будемо мати змоги отримати візу для них.

У зв'язку з вищевикладеним ще раз надсилаю перелік документів та всі приклади заповнення, а також квитанцію про сплату консультаційних послуг. 

 

На нашому сайті в розділі:
 
 
надана інформація по закордонним проектам, які пропонуються для студентів Роменського коледжу  СНАУ, а також перелік документів .

Pozdrawiam,

mgr Wiktoria Nedosiekowa (Negoda)

Koordynator projektów międzynarodowych

Wydziału Współpracy Międzynarodowej

Sumskiego Narodowego Uniwersytetu Rolniczego

ul. Gerasyma Kondratiewa, 160

m. Sumy

Ukraina 40021

 

Tel. kom: +38 (066) 468-77-00

skype: vika_negoda

Переглядів: 190 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]