Головна » 2018 » Серпень » 23 » З Днем Незалежності, Україно!
07:53
З Днем Незалежності, Україно!

    Двадцять сім років поспіль Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День Незалежності. Роки незалежності стали для України часом кардинальних змін у громадсько-політичному і соціально-економічному житті, початком розбудови громадського суспільства.

  Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу — «Акт проголошення незалежності України».
    Виставка-folk "Незалежа і єдина наша ненька-Україна", що представлена у бібліотеці Роменського коледжу СНАУ, відображає епоху, яку наш народ переживає з високо піднятою головою. Тут представлена історія нашого державотворення від найдавніших часів і до сьогодення, а також багатоаспектно розкрито всі етапи на шляху до незалежності. Крім того на виставці розміщені матеріали, в яких представлена широка панорама подій і найважливіші документи, пов`язані з першими політичними кроками незалежної України, а також книги, що містять роздуми сучасних відомих українських політиків, державних діячів, вчених, підприємців, майстрів культури і мистецтва, письменників про Батьківщину, про її сучасне й майбутнє.

   Земля, на якій постала сучасна Україна, ростила хліб і кувала метал, ставала на шляху варварських нашесть, дивувала і збагачувала світ високими злетами людського генія. Наш народ усе пережив і все пам`ятає – радість перемоги і гіркоту поразок, тріумф і приниження, героїв і відступників. Нам і нащадкам нашим належить довершити те, за що боролися наші предки.

Переглядів: 33 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]