Головна » 2016 » Жовтень » 23 » XIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2016
23:37
XIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2016

Студенти Роменського коледжу СНАУ відвідали 8му міжнародну виставку зброї та безпеки 2016. 

Проведення виставки напередодні Дня захисника України мало не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово - технічної співпраці із зарубіжними країнами - партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

 

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково - технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково - промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

 

Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводилася у форматі двох основних розділів:
ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ

В рамках військової частини виставки були представлені такі сегменти:
- озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
- техніка та озброєння Сухопутних військ;
- озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
- засоби забезпечення прикордонного контролю;
- військова авіація.

Цивільна частина експозиції була традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

ВІДЕО

 

 

Переглядів: 207 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]