Головна » 2017 » Грудень » 12 » Впевнено до «світлого» майбутнього
10:40
Впевнено до «світлого» майбутнього

   Цими грудневими днями енергетики України святкують своє професійне свято - «День енергетика України».

  Давно минули часи, коли електрику використовували лише для освітлення своїх помешкань. Сьогодні це головна галузь народного господарства будь якої держави де і Україна займає одне із провідних місць. Розвинута галузь електроенергетики нашої держави забезпечує, перш за все, енергетичну,  економічну і політичну незалежність від інших держав европейсько-азіатського регіону. Більше того – генеруючі можливості енергогосподарства України дають змогу частину електроенергії експортувати в країни Європи, тим самим зміцнюючи фінансове становище держави.

    Але високотехнологічне обладнання може працювати в номінальному режимі, за умови його якісного обслуговування і експлуатації висококваліфікованими спеціалістами.

    Свій вклад в справу підготовки техніків, інженерів-електриків вносить і Роменський коледж Сумського національного аграрного університету, зокрема відділення «Електрифікації і автоматизація в АПК».

   І майбутні випускники, і ті студенти, що тільки вступили на навчання, беруть активну участь у підготовці і проведенні ряду заходів по святкуванню професійного свята – Дня енергетика України.

   В рамках декади відділення електрифікації, студенти відвідали сучасні виробництва і підприємства.

  Третій курс відвідав електричну підстанцію 750 кВ «Північноукраїнська», в селі Заруддя Роменського району. Студенти ознайомились з обладнанням підстанції, отримали цікаву і корисну інформацію про її роботу. Змістовну екскурсію провів заступник директора підстанції М.К.Пось.

 

   

  З великим задоволенням студенти другого кусу відвідали «Завод Кобзаренка» в смт Липова Долина, Роменського району. Про діяльність підприємства та його обладнання розповів провідний інженер заводу Школяренко М.М.

 

 

 Групи четвертого курсу відвідали Роменський завод «Тракторозапчастина». Майбутні випускники відділення з зацікавленістю задавали запитання про роботу електрообладнання заводу: електроіндукційних печей, верстатів з числово-програмним керуванням, про можливість подальшого працевлаштування на підприємстві.

   На всі запитання дали вичерпну відповідь заступник директора з нових проектів Терещук В.А. і  заступник директора з технічних питань Романюта С.Д.

 

   

  Підтримували ділову атмосферу, забезпечували організацію екскурсій, дотримання правил поведінки та техніку безпеки куратори академічних груп – Рак В.А., Литовка М.В., викладачі Гайдук В.П.,  Дівенко М.А., лаборант Тимошенко І.В.

Переглядів: 270 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]