Головна » 2015 » Квітень » 9 » Візит до студентів
14:41
Візит до студентів

            Навчально-виховний процес в Роменському коледжі Сумського НАУ охоплює не тільки навчання в аудиторіях, художню самодіяльність в колективах, спортивне виховання в секціях, а також  значна увага приділяється побутовим умовам проживання студентів.

          Традиційно, більшість студентів проживають вдома, або в гуртожитку, де вони знаходяться під цілодобовим наглядом батьків, вихователя, коменданта, чергового вахтера та кураторів груп. Дещо інша ситуація складається зі студентами, що винаймають квартири або кімнати в орендодавців та перебувають у віддаленому полі зору педагогів. Куратори не залишаються байдужими до долі таких студентів. Своєчасно проводять бесіди з батьками, самими студентами, відвідують помешкання.

Прикладом є візит кураторів груп 12-М Муращенко Аліни Олександрівни та 11-Е Рак Віти Андріївни до помешкання студентів Кравченка Артема та Тригубенка Олександра.

Куратори  переконалися в належних умовах проживання юнаків, познайомилися з господинею садиби Анастасією Григорівною, поцікавилися поведінкою хлопців.

Тільки повноцінна інформація про успішність, відвідування, хоббі студента, умови його проживання дозволяє забезпечити належні умови формування здоровий  студента  як спеціаліста  та особистості в цілому.

 

Переглядів: 319 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]