Головна » 2017 » Лютий » 17 » Виховний захід із всесвітньої історії: «Час і досі не загоїв рану– цей одвічний біль Афганістану»
14:12
Виховний захід із всесвітньої історії: «Час і досі не загоїв рану– цей одвічний біль Афганістану»

         Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата найдорожчого в житті, біль... Таким болем для багатьох став Афганістан. Залишається він болем і сьогодні… 16 лютого 2017 року в Роменському коледжі СНАУ відбувся виховний захід із всесвітньої історії: «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», присвячений річниці виводу військ з Афганістану.

 

     На цю зустріч були запрошені воїни-афганці Шебедя Сергій Миколайович та Василенко Ігор Анатолійович. Болем у серці відгукувались у присутніх слова віршів та пісень, що виконували студенти груп 12-м та 11-ф. Студенти намагалися довести, що війна – це страшний період історії для всього людства, закликали пам’ятати й поважати ветеранів воїнів – інтернаціоналістів, які пройшли через цю війну. Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

 

        Після  виховної години студенти групи 12-м взяли участь у покладенні квітів біля пам' ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

     Так, Афганістан ще довго буде щемити в грудях багатьох iз нас - загиблих не повернути. Та ми зобов’язані у пам’яті  свято зберiгати подвиг цих героїв, виявляти розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках. Вони на це заслуговують!

Минають дні, ідуть роки

Життя листки перегортає,

А біль Афгану на віки

В душі чомусь не замовкає…

Переглядів: 563 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]