Головна » 2018 » Квітень » 6 » Виховний захід до всесвітнього дня здоров’я
10:24
Виховний захід до всесвітнього дня здоров’я

          Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року.
     Здоров’я – це дар, який даний людині. Його треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Пам’ятайте про це щохвилини, щогодини. 
   Завідувач бібліотеки Неменуща Ю.В. розповіла слухачам про історію виникнення свята, створення Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ), куратор групи 32-М Півторак Н.Г. розкрила поняття «стилю» здорового способу життя в мотиваційному фільмі « В здоровому тілі, здоровий дух та перегляді презентації «14 фактів про здоровий спосіб життя». Куратор групи 22-Е Литовка М.В. провів соціологічне опитування серед студентів за темою «Будь пильним. Бережи своє здоров’я!» .
    Студенти груп 32-М, 22-Е та 11-М дізналися цікаві факти про здоров’я з відеосюжетів, а також взяли участь у флешмобі. Усі бажаючі мали змогу переглянути книжковий арт-простір «Здоров’я дорожче за багатство». Зокрема, книжковий арт-простір на тему охорони здоров’я, спрямований на підтримку ідеології бібліотеки у пропагуванні здорового способу життя серед студентства.

  

 

Переглядів: 161 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]