Головна » 2017 » Березень » 26 » Виховна година у формі літературно – музичної вітальні
02:23
Виховна година у формі літературно – музичної вітальні

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі…

Ліна Костенко

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезія здатна підносити до небес, впливати на наші душі та серця. Можливо, дехто ще не розуміє значення поезії в нашому житті, але воно дійсно важливе. Без віршів ми не змогли б чути наших улюблених пісень, без поезії ми не змогли б зрозуміти глибину подій минулого та надії на краще у майбутньому. Без поезії ми б не могли відкривати для себе невідомі сторінки життя та не зуміли б розфарбувати їх у різнокольорові фарби.

Так і група 14-М разом з куратором Пироженко О. В. та працівниками бібліотеки провели виховну годину в формі літературно – музичної вітальні, яку присвятили Всесвітньому дню поезії. Студенти з задоволенням долучилися до високого мистецтва: читали вірші, малювали ілюстрації до улюблених віршованих рядків, брали участь в літературній вікторині.

А головне, на свято була запрошена співробітниця коледжу, місцева поетеса, і просто талановита людина – Кутня Тетяна Григорівна. Вона читала власні вірші, ділилася з студентами своїми відчуттями та переживаннями, розповідала, як її вірші лягають на сторінки зошита. Затамувавши подих студенти слухали Тетяну Григорівну та повністю пройнялися дружньою та невимушеною атмосферою свята.

Дякуємо Тетяні Григорівні за прекрасні вірші та позитивні емоції, а також за подаровані в бібліотеку збірки поетів роменщини: «З Україною в серці» та «Третя весна»

Переглядів: 216 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]