Головна » 2016 » Листопад » 16 » Виховна година до Дня працівника сільського господарства
17:52
Виховна година до Дня працівника сільського господарства

Все починається із хліба,

З маленької зернини, з колоска

З рясного поту хлібороба,

Почесна його праця, хоч тяжка.

Україну творять хлібороби

Їхня праця, їхні мозолі,

Вони прославлять та врятують

Мою країну – кращу на землі.

 

           Саме ці слова стали епіграфом до виховної години, проведеної до Дня працівника сільського господарства 15. 11. 2016р. студентами груп 14-м та 11-ф під керівництвом кураторів Пироженко О. В. та Пилипенка А. В.

         Без перебільшення, День працівника сільського господарства - це всенародне свято, оскільки від повсякденної праці хліборобів залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь.

        Символом зустрічі став хлібний колосок, адже він завжди асоціюється в Україні з народженням життя, процвітанням, сподіваннями нашого народу.

       У святково прикрашеній залі поряд з народними символами України – калиною та соняшниками -  студенти підготували виставку хлібних виробів.

        Серед гостей був запрошений головний зоотехнік фермерського господарства «Урожай» Григорій Андрійович Костяненко, який працює в сільськогосподарській галузі понад 30 років. За успіхи в тваринницькій галузі він нагороджений відзнакою Президента України – медаллю: « За працю і звитягу». А також, Михайло Михайлович Кириченко, який понад 15 років пропрацював в стінах нашого коледжу від посади механіка до завідувача  навчально- дослідного господарства.

        Концерт, створений зусиллями студентського та викладацького колективу, пройшов в невимушеній та радісній атмосфері. Пісні, вірші, танці та гумористичні сценки знайшли схвальний відгук у серцях глядачів.

      У переддень свята викладачі та студенти коледжу вітають всіх хліборобів з їх професійним святом.  Давайте вклонімося рідній землі і людям, для яких ця нелегка праця була і залишається сенсом життя!

Фото-звіт про проведений захід

Відео ч1.     Відео ч.2.

Переглядів: 417 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]