Головна » 2017 » Січень » 25 » Відкрите заняття
10:39
Відкрите заняття

      19 січня 2017 року до  студентів 4 курсу відділення «Механізації агропромислового виробництва» на заняття з дисципліни «Менеджмент агропромислового виробництва» завітав   головний  зоотехнік СФГ «Урожай» Костяненко Григорій Андрійович, який  працює в тваринницькій галузі з 1981 року. Під його керівництвом молочнотоварні ферми в  селах  Чистому, Андріяшівці, Волошнівці, Василівці  і всі вони мають найкращі показники на Роменщині.                   

       Немає в названому господарстві добротних будівель, якихось особливих засобів механізації, комп'ютерів, які дозують корми, як на розвинутих фермах за кордоном. А просто є бажання працювати.

       За високі показники в виробничій діяльності та особистий влад в розвиток тваринництва не лише свого господарства, але й регіону  у 2016 році Григорія Андрійовича нагороджено відзнакою Президента України - медаллю «За працю і звитягу».

   

     Студенти та викладач Овсійко Л.І. щиро вдячні Григорію Андрійовичу за досить цікавий і змістовний урок на тему  «Організація планування і виробництва продукції тваринництва», на якому були розглянуті питання   організації виробництва продукції тваринництва і зокрема скотарства, про планування продуктивності худоби, організацію відтворення стада,  організацію виробничих процесів в тваринництві, норми обслуговування тварин, годівлю худоби, організацію реалізації продукції, планування собівартості.

   

Переглядів: 176 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]