Головна » 2016 » Листопад » 4 » Відкрита виховна година
12:33
Відкрита виховна година

      Викладачі гуманітарно-соціальних дисциплін з теплом та натхненням розпочали декаду своєї циклової комісії. 2 листопада в актовій залі коледжу пройшла зустріч членів-кореспондентів усного журналу «Англійська навколо нас» на тему  «Важливість вивчення іноземної мови».

 

      Зустріч відбулася на одному диханні. Активну участь взяли всі студенти перших курсів. Під керівництвом викладачів англійської мови Пироженко О.В., Лях Т.А., Троцької Ю.І. студенти підготували захід. Вони продемонстрували свою зацікавленість у вивченні мови. Проведений тренінг показав, наскільки глибоко проникла англійська мова в наше повсякденне життя. Поспілкувалися про чистоту рідної мови, про шкідливий вплив суржика. Театралізували  сучасну казку з використанням суржика англійської та української мов. Студенти постійно наголошували на важливості вивчення іноземної мови. Висміяли марнування часу на заняттях.

  

     Навчання будь-якій мові є довгим процесом, який вимагає певних витрат як розумових, так і фінансових. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном в майбутнє .

     Мука навчання – лиш тимчасове явище. Мука незнання – вічна.

Переглядів: 258 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]