Головна » 2016 » Травень » 14 » VІ Віденський бал
23:32
VІ Віденський бал

Саксофон, канделябри, кружляння пар на паркеті. Вишукані вечірні сукні, фраки, бутоньєрки і море квітів… І вся ця краса – не у Відні, а в Сумах, в одному з найкращих залів міста, у Палаці Культури. Саме там 5 травня 2016 року відбувся грандіозний культурний захід, організований та проведений Сумським національним аграрним університетом – VI Віденський бал. Цьогоріч організатори присвятили його квітковій тематиці, він так і називався – «Бал квітів».

Розпочався бал полонезом дебютантів у виконанні наймолодших учасників – 30-ти пар юних танцюристів ансамблю «Свейчики». На відкриття завітали почесні гості – делегація з Польщі, яка брала участь у Міжнародному інвестиційному форумі, що того ж дня проводився у СНАУ. З вітальними словами до учасників балу звернулися проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Олена Попова та Збігнев Войцеховскі, заступник директора Люблінської фундації ділової співпраці та міжнародного співробітництва.

Варто відзначити, що вперше університетський студентський Віденський бал проводився у дещо розширеному форматі: окрім безпосередньо танцювальної програми, яка складалася з вальсів та польок, присутнім були запропоновані також майстер-класи з виготовлення квітів, а також цікаві настільні ігри.

Крім університетських пар, учасниками дійства стали також і студенти з коледжів СНАУ, а також студенти УАБС та СумДУ. Танцювальну програму балу прикрасили та урізноманітнили виступи учасників ансамблю сучасного бального танцю «Свей», причому на паркеті, крім основного складу, побували і наймолодшенькі - «Свейчики», і найстарші учасники – хобі-клас.

 

За традицією, обрали Короля та Королеву балу. Ними стали студенти факультету ветеринарної медицини Ярослав Титаренко та Катерина Світлична. А серед найменшеньких учасників були обрані Принц та Принцеса: ці почесні титули відтепер носять Євген Кавелін та Марина Успенська.

Наші студенти також не залишились осторонь цього грандіозного дійства. Божко Д., Терещенко О., Рудченко А., Стрижак А., Іванько В., Гриценко А., Олійник О., Гричаник А. – саме ці студенти взяли участь у балі. Щирі емоції, незабутні враження, нові відкриття, нові  знайомства, дотепні жарти та конкурси – все це заполонило серця студентів.

ФОТОЗВІТ

       

Переглядів: 286 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]