Головна » 2016 » Березень » 23 » В гості до рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України
23:37
В гості до рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України

23 березня  в гості до рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України завітали  студенти 1-го та 3-го курсів відділення «Фінанси та кредит» Роменського коледжу СНАУ .

Екскурсія розпочалася з відвідування музею Центру, де завідувач музею та голова Ради ветеранів МЦШР ДСНС України Андрій Будаков ознайомив з історією та розвитком рятувальої  справи, з вибухонебезпечними предметами минулих воєн та сучасними, які використвуються в зоні АТО, нагадав  правила поводження з вибухонебезпечними предметами. та   розповів про професійні будні піротехнічного  підрозділу.

Впродовж  години учнівський колектив знайомився поетапно з рятувальною справою за допомогою представників різних підрозділів Центру

Рятувальний підрозділ продемонстрував студентам можливості рятувальної техніки, що знаходиться на озброєнні підрозділу. Фахівці рятувальної справи розповіли про функціональне призначення машин та особливості їх застосування при ліквідації надзвичайних ситуацій.

Спеціалісти групи підводного розмінування  ознайомили студентів з водолазним оснащенням та барокамерою, яку використовують водолази для фізичної натренованості.

Студенти із захопленням слухали розповіді бувалих рятувальників про найбільш цікаві моменти, пов’язані з їх професійною діяльністю

У захваті від побаченого і почутого залишились всі. По тому, як сяяли їхні обличчя, було зрозуміло – екскурсія вдалася на славу.

 

 

 

Переглядів: 271 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]