Головна » 2016 » Вересень » 15 » Урок-екскурсія до Роменського краєзнавчого музею
14:40
Урок-екскурсія до Роменського краєзнавчого музею

14 вересня 2016 року, студенти групи 11-Е завітали до Роменського краєзнавчого музею, де відвідали тематичну виставку «Шлях до Перемоги»,  що  присвячена подіям Другої світової війни. Метою екскурсії  було познайомити студентів з історією визволення Роменщини від німецько-фашистських загарбників; сприяти   вихованню   поваги   до  минулого  рідного   краю   та   почуття патріотизму, самовіданному народу України.

   

         Розповідь екскурсовода перенесла присутніх в атмосферу тих подій, які відбувалися під час Другої світової війни. Студенти на власні очі побачили військові трофеї, обмундирування та озброєння радянських бійців.

 

Наступна частина експозиції  (історичні   видання,   архівні документи, нагороди, світлини, карти, схеми бойових дій, живописні полотна) розповіла про війну, яка спіткала український народ, залишила за собою розруху, безліч людських жертв, проте наші земляки вистояли і перемогли, здолавши труднощі, здобувши і виборовши право на своє існування.

Із сльозами на очах студенти слухали розповідь про воїнів Роменщини, які віддали своє життя, боронячи нашу державу.

Це О.О. Борисяк, П.О. Вовна, А.Ф.Йоффе, П.С. Барабаш, К.С. Давиденко, В.М. Лозовський, Т.Й. Маркус, Ю.А. Науменко та ін.

 Вічна пам’ять усім, хто поліг за звільнення Роменщини та всієї української землі, й тим, хто загинув на окупованій території, в концтаборах та фашистських катівнях.

Слава воїнам-визволителям, які кували жадану Перемогу, що принесла визволення Україні та її народу!

Сила духу воїнів-захисників, воїнів-визволителів, їх патріотизм назавжди залишаться у нашій пам’яті. Низький уклін захисникам та визволителям України!

Організатор екскурсії  куратор групи 11-Е  Хуторна В.Г.

Переглядів: 162 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]