Головна » 2015 » Грудень » 21 » Турнір присвячений Дню Святого Миколая
15:09
Турнір присвячений Дню Святого Миколая

18 грудня 2015 року, напередодні Дня Святого Миколая, в спортивному залі РК СНАУ відбувся турнір з волейболу присвячений цьому світлому святу. В  турнірі взяли участь п’ять роменських та дві команди гостей із смт.Недригайлів та с. Коровинці (Роменський р-н)  (загалом  близько 80 спортсменів). Протягом усього дня кипіли справжні спортивні баталії, бо нарівні з юнаками свою майстерність демонстрували і дівчата. А там де дівчата, завжди пристрасті, емоції перемог та поразок. Турнір проходив в двох  вікових групах, школярі і учні училищ та коледжів. В підсумку змагань школярі (юнаки) міста Ромни посіли перше місто. Школярки –дівчата також святкували свою незаперечну перемогу. Серед старшої вікової групи не було рівних студентам коледжу КНЕУ, які очікувано вибороли золото. Найбільший глядацький інтерес викликав фінал між дівчатами збірної м.Ромни та смт.Недригайлів, в якому роменчанки з перевагою у рахунку  посіли 1 місце.

По завершенню, усі переможці та призери змагань відвідали солодкий стіл, накритий з гостинністю господинь роменських волейболісток. Усі охочі могли скуштувати роменських тортів. Свято волейболу пройшло на високому позитивному рівні та справило на глядачів та спортсменів незабутні враження.

Переглядів: 217 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1