Головна » 2017 » Травень » 31 » Традиції та звичаї країни світанкового сонця
09:45
Традиції та звичаї країни світанкового сонця

    З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.
   Японія відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси.  Японці віддано зберігають передання і традиції предків. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни. Сумнозвісна Японія білими журавликами – трагедією Хіросіми та Нагасакі. Японія однією з перших визнала незалежність нашої держави.
Роменська районна бібліотека активно долучилася до відзначення Року Японії в Україні. Студентам групи 11-Е (куратор В.Г. Хуторна) відділення «Електрифікації АПК» Роменського коледжу СНАУ  була презентована відео-презентація  «Традиції та звичаї країни світанкового сонця».
   Присутнім було дуже цікаво послухати каскад повідомлень  «Чим мене здивувала Японія», де йшла мова про національні риси характеру, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва, ікебану, чайну церемонію та багато іншого. 
Студенти із задоволенням відповіли на запитання вікторини «Навколо світу: Японія».


Матеріал підготували
працівники бібліотеки

        


 

Переглядів: 303 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]