Головна » 2017 » Травень » 4 » Тиждень психології
13:57
Тиждень психології

Тиждень психології

       Дивлячись один на одного. Що ми бачимо? Зовнішність, одяг, вираз обличчя. А чи спостерігаємо ми за думками, уявою, креативністю інших. Ні. Але це і є найголовніше в кожному із нас. Це — Королівство внутрішнього світу.

      Усі ми різні не тільки зовні. Хтось повільний і мрійливий, а хтось – рухливий і активний. Одним до вподоби зелений колір, іншим – червоний. У кожного свій внутрішній світ, своя казка, своя загадка. Психологія – це наука, яка вивчає саме внутрішній Всесвіт людини, її мислення, пам’ять, уяву, емоції і почуття, здатність до спілкування, темперамент, характер, здібності. Завдяки психології можна дізнатися, як із безпорадного новонародженого немовляти людина перетворюється на свідому особистість. Пізнай себе і ти пізнаєш світ. Для обличчя є дзеркало. Для душі – немає.
   У Роменському коледжі СНАУ  практичним психологом Шевченко Вікторією Євгеніївною у період з 25.04. 17 р. по 28. 04. 2017 р. було проведено тиждень психології. 
     Він гідно зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. С. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють».
    Мета: реалізація психологічного супроводу,  розширення і поглиблення знань студентів з психології,  розвиток в них інтересу до цієї науки, збагачення  знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу  студентів, створення позитивного емоційного  настрою у студентському та педагогічному колективах.
     Згідно з планом  роботи, затвердженим  директором коледжу  Шевченко О.І.   протягом тижня психології  було проведено такі заходи:
      Проведене опитування  «З яким настроєм Ви прийшли сьогодні в коледж?». В фойє коледжу був розміщений стенд, на якому були прикріплені плакати з різними смайликами, які символізували різний настрій студентів, викладачів та адміністрації: веселий, невпевнений, втомлений. Кожен мав змогу вибрати смайлик з відповідним настроєм і прикріпити. Ті хто прикріплював смайлик із втомою, посміхався.

      Виставка стінгазет « Психологія – очима студентів». Студенти мали змогу виявити в собі й розвивали інтерес та здібності до психології, оцінити свої можливості. У конкурсі брали участь студенти І курсів.

     Психологічна гра «Портрет групи». Студенти групи мали змогу придбати досвід у публічному схвалення іншого,  усвідомити власну реакцію на визнання з боку інших.

  Психологічна акція «Скринька побажань». Студентам та викладачам було запропоновано взяти побажання на день, вони  були позитивні, підвищували настрій. 

    Перегляд відеороликів  «Як управляти командою», «Мотивація». У фойє коледжу на великій перерві студенти мали змогу переглянути керовані фільми, зробити певні висновки щодо взаємостосунків у групі та як мотивувати себе для подальшого навчання.

     Проведена акція «Лист психологу». Студенти групи пали змогу написати про свої думки та переживання. Психологічна   акція «Слідопити». Студенти з неймовірним азартом моніторили питання за наступними напрямками: назвіть улюблений художній фільм заступника з виховної роботи; назвіть улюбленого співака чи співачку буфетчиці Інни; назвіть рік заснування нашого коледжу та інші.

      Зацікавила студентів та викладачів   виставка психологічної літератури.

    При проведенні психологічної  гри «Якості  ідеального лідера» студенти   за допомогою різних завдань та вправ розвивали в собі вміння керувати собою, виявляли творчій  підхід, обговорювали як оточення впливає  на якості лідера, проговорювали правила організаторської роботи та організаторських здібностей, вміння працювати з групою.
     Акція «Книга радості» . Студенти писали свої радісні почуття та побажання один одному.
   Соціологічне  опитування: «Кращий педагог Роменського коледжу СНАУ». Студентський актив моні торили студентів хто на їх думку є кращим педагогом у коледжі.
     Проведене опитування про проведені заходи і побажання на майбутнє.

                                  

Переглядів: 360 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]