Головна » 2017 » Листопад » 16 » Ти наше диво калинове
10:48
Ти наше диво калинове

Відкритий виховний захід «Ти наше диво калинове» було проведено під керівництвом викладача Свірської Є.Г. в рамках тижня української мови та літератури.
Актуальність обраної теми полягає у прищепленні поваги до звичаїв і традицій нашого народу, вихованні глибокого патріотизму, гордості за свою країну. Саме це і стало метою зустрічі.
Під час конкурсно-розважальної програми студенти мали  змогу згадати про звичаї українців, усну народну творчість, послухати пісні у виконанні своїх однокурсників, доторкнутися до поетичного слова українських письменників, посміятися з дотепного гумору Павла Глазового, який цікаво інсценували студенти коледжу. Наскрізною тематикою програми було вшанування українського: слова, пісні, звичаїв, усної народної творчості. Разом з тим, шляхом мультимедійної презентації, студенти мали змогу здійснити віртуальну подорож чарівними куточками неньки - України.
На зустрічі панувала весела, доброзичлива атмосфера. Усі присутні брали участь в конкурсах, зацікавлено відповідали на запитання. Впевнені, що цей виховний захід залишиться в пам’яті студентів.  
 

                                                                                   
       

Переглядів: 318 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]