Головна » 2018 » Лютий » 12 » Тестування з іноземної мови
09:42
Тестування з іноземної мови

      У рамках співпраці Сумського НАУ з аграрними коледжами області 8 лютого 2018 в університеті відбулася презентація програм міжнародного співробітництва для найкращих студентів коледжів.

      Студенти-старшокурсники Роменського коледжу СНАУ також були запрошені на зустріч. Метою заходу було показати закордонні перспективи, не лише для студентів університету, а й для студентів аграрних коледжів. Адже вже сьогодні вони можуть стати учасниками міжнародних програм (а деякі з наших студентів уже є такими). А так, як - обов’язковою умовою участі в програмах є знання іноземної мови, то студентам коледжів було запропоновано пройти тести з англійської та німецької мови.

      Також наші студенти мали змогу почути розповіді від старшокурсників університету, які вже мають досвід проходження практик за кордоном, починаючи з господарств Польщі, Німеччини, і аж до США та Австралії.

       В ході зустрічі були проведені екскурсії до музею СНАУ, а також по різних факультетах.

      Слід зазначити, що студенти, які склали тестування найкраще – отримали іменні сертифікати, а також пріоритет у виборі програми міжнародного обміну.

     За результатами тестування найкращими знавцями англійської мови стали:

1. Ідес Марк 42-Е

2. Дудченко Артем – 31-Е

3. Ситницький Сергій 31-Е

4. Будаков Юрій 31-Е

5. Ступак Ярослав 42-М

6. Ткаченко Влад 32-М

Так тримати! Вдосконалюймо англійську!

     Окремо дякуємо відділу міжнародних зв’язків на чолі з Калачевською Ларисою Іванівною за співпрацю, підтримку наших майбутніх спеціалістів!     

  

 

Переглядів: 346 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]