Головна » 2015 » Листопад » 4 » Свято Хелловінгу
20:55
Свято Хелловінгу

Хелловін або Відьо́мська ніч — сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір'я Дня всіх святих».

Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хелловін поступається лише Різдву. В Україні набуває поширення після здобуття незалежності, разом із пожвавленням процесів американізації наприкінці XX ст. у світі. На думку багатьох дослідників, Хелловін є християнізованим святом, що походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих тобто має поганські корені, зокрема від шотландського Савину. Також існують припущення, що Хелловін розвинувся незалежно від Савину та має християнське підґрунтя.
Під час святкування Хелловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розведення вогнищ, ловлення яблук з відра, розігрування, розповідання моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів тощо.

Доброю традицією було святкування Хелловінгу і в наших рідних стінах Роменського коледжу СНАУ. Вже на початку дня, 29 жовтня, в корпусах № 1 і 2 відчувалось свято. Був прикрашений вестибюль на 1 поверсі головного корпусу різними персонажами Хелловінгу (гарбузи, різні привиди, чаклунські шапки і т.д), не забули студенти прикрасити корпус №2 різними паперовими  персонажами цього свята.
О 18.00 на студентів та викладачів очікував приємний сюприз: святкова дискотека, яка відбулася в корпусі №2. Фото-звіт буде згодом.


Адміністрація коледжу вдячна ВСІМ студентам, які взяли участь в  організації свята.

Переглядів: 217 | Додав: Ярик1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]