Головна » 2014 » Вересень » 23 » Стипендія губернатора
11:25
Стипендія губернатора

   19 вересня 2014 року в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації відбулася дуже важлива і приємна подія - урочисте вручення стипендій голови обласної державної адміністрації. Стипендіатів привітав радник голови Сумської ОДА Бобиренко В.А. та начальник управління освіти і науки Сумської ОДА Попова О.І.

   4 студентки Сумського національного аграрного університету та 6 студентів структурних підрозділів: Глухівського інституту та 5 коледжів: коледжу Сумського НАУ, Роменського коледжу Сумського НАУ, Путивльського коледжу Сумського НАУ, Охтирського коледжу Сумського НАУ, та Маловисторопського коледжу Сумського НАУ отримали перші стипендії Голови ОДА та дипломи стипендіатів.

   Гідно представив наш коледж та став іменним стипендіатом губернатора студент 4 курсу спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ» Сітак Олександр.

   Ця відзнака є додатковим стимулом для саморозвитку, це інвестиція для вдосконалення особистої старанності та сумлінності. Адже талановита молодь - це майбутнє України.

 

  Тож, щиро вітаємо нашого стипендіата, Сітака Олександра, і бажаємо йому натхнення,  успіхів у навчанні, громадській роботі і в подальшому своїми успіхами і досягненнями прославляти наш коледж і університет вцілому.

Переглядів: 586 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]