Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Стажування і працевлаштування громадян України за кордоном
23:40
Стажування і працевлаштування громадян України за кордоном

Міжнародна компанія «Міжнародний центр з працевлаштування, ILC» є однією з найбільших в Україні з надання комплексу послуг з організації стажувань і працевлаштування громадян України за кордоном (ліцензія Міністерства праці та соціальної політики серія АВ № 519114 від 28.05.2010 р).

 

Офіси компанії ILC розташовані в Україні (м. Київ), Канаді (м. Саскатун, провінція Саскачеван) та Польщі (м. Варшава).

Міжнародний центр з працевлаштування підбирає персонал для більш 400 найбільших компаній Канади, Швеції, Данії, Німеччини, Польщі, Ірландії, Новій Зеландії, США тощо.

За 16 років роботи ми організували стажування і працевлаштували понад 6000 громадян України, серед яких як кандидати з мінімальним практичним досвідом роботи, так і висококласні фахівці.

 

В рамках міжнародних проектів наша компанія співпрацює з Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти України, Державною службою зайнятості України. Закордонними партнерами нашої компанії є Асоціація молодих фермерів Швеції, Асоціація фермерів Північної Америки, Асоціація фермерів землі Гессен (Німеччина). Розвиваючи напрямок закордонних практик для студентів активно  співпрацює з багатьма навчальними закладами України аграрного напрямку.

 

Міжнародна компанія «Міжнародний центр з працевлаштування, ILC» готова запропонувати на умовах взаємовигідної співпраці такі програми працевлаштування і проходження виробничої практики для студентів та випускників Вашого навчального закладу:

∙ програма стажування в Німеччині (працівник ферми);

∙ програма стажування в Швеції (помічник фермера),

∙ робота в Канаді (ВРХ, ферми змішаного типу),

∙ робота в Польщі (свинарство), тощо

 

Ця співпраця дозволить:

∙ збільшити кількість абітурієнтів коледжу,

∙ розширити кількість  студентів, що проходять практику за кордоном,

∙ підвищити конкурентоспроможність випускників коледжу на ринку праці України,

∙ дати можливість студентам оплатити навчання в університеті за рахунок зароблених коштів.

 

Для студентів Роменського коледжу СНАУ базовою програмою може бути програма стажування в Німеччині (працівник ферми). На даний момент кампанія проводить набір кандидатів на наступний канікулярний період (червень-серпень 2018 року). За вимогами програми підходять повнолітні студенти денної форми навчання не випускного курсу.

 

Вакансія Збиральник грибів (Західна Європа) - це робота за контрактом від 2 років. На сьогодні таку програму пропонує лише компанія «Міжнародний центр з працевлаштування, ILC». Це реальна можливість працювати у західній Європі без попереднього досвіду та знання англійської мови.

 

По Швеції, у жовтні уже плануються фінальний етап співбесід в Києві із представником асоціації фермерів Швеції. Це хороша програмам стажування, здебільшого у фермах сімейного типу. Це можуть бути, як студенти так і випускники віком до 29 років, базовим досвідом у с/г та елементарним знанням англійської мови

 

З повним переліком вакансій можете ознайомитись на сайті http://labour-centre.business-guide.com.ua/.    

► Матеріали для ознайомлення

Переглядів: 177 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]