Головна » 2016 » Січень » 11 » Спонсорська допомога
13:01
Спонсорська допомога

В новорічні свята боксерський клуб «Юність» РК СНАУ відвідали почесні гості та постійні спонсори провідних спортсменів клубу, а саме : депутат обласної ради Дмитро Кирюхін, депутат міської ради Анатолій Козій та підприємець – меценат Олександр Ярошенко
Протягом трьох років при підтримці цих людей в місті Ромни постійно іде розвиток нашого улюбленого виду спорту боксу, проводяться відкриті всеукраїнські турніри, чемпіонат Сумської області, здійснюються виїзди та участь спортсменів в змаганнях обласного та державного рівня. 
І на цей раз товариші нашого клубу не обділили увагою та завітали на тренування до боксерів не з пустими руками. Кожен спортсмен та їх тренер Дмитренко Богдан отримали новорічні подарунки. В своїй промові депутат облради Дмитро Кирюхін привітав вихованців клубу з святами та побажав подальших перемог на боксерських аренах. Приєдналися до привітань депутат міської ради Анатолій Козій та підприємець Олександр Ярошенко, зазначивши, що будуть продовжувати допомогу клубу в подальшому розвитку. Тренер клубу та боксери щиро вдячні спонсорам за привітання.

Переглядів: 271 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]