Головна » 2018 » Січень » 31 » Співпраця з виробництвом
13:52
Співпраця з виробництвом

    На ринку освіти все помітнішим стає новий гравець - роботодавець. Випускники Роменського коледжу СНАУ сьогодні виявилися вкрай затребуваним «товаром», і представники підприємств одноголосно говорять, що активно залучають на роботу молодих спеціалістів. Це пояснюється як економічним підйомом підприємств, так і необхідністю компенсувати природне вибуття досвідчених кадрів.

    Наш коледж також активно співпрацює з провідними господарствами та підприємствами такими як: ПрАТ «Райз-Максимко», «Урожайна країна», «Кернел», «Завод Кобзаренка», «Роменський завод тракторозапчастина» та іншими.

   30 січня 2018 року до коледжу, у рамках співпраці, завітав заступник директора Роменського заводу тракторозапчастина Терещук Вадим Анатолійович. Він зустрівся із студентами 2-х та 3-х курсів і розповів про роботу заводу, продукцію, що виробляється, сучасне обладнання, що використовується на заводі та запросив студентів коледжу до співпраці. В найближчий час студенти коледжу зможуть проходити навчальну практику в умовах виробництва заводу та навчатись у спеціально обладнаному класі на сучасному комп’ютеризованому обладнанні, а також проходити виробничу практику з відповідною оплатою та матимуть перспективу для працевлаштування. Також Вадим Анатолійович запевнив, що у рамках співпраці з коледжем, керівництво заводу вирішило встановити на території навчально-виробничої майстерні чотири сучасні верстати для обробки металу, що забезпечить студентам можливість набути кращих практичних навичок.

    Колектив коледжу щиро дякує заводу за підтримку та надіється на подальшу плідну співпрацю!

  

Переглядів: 290 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]