Головна » 2017 » Липень » 20 » Співпраця з Google
15:45
Співпраця з Google

     Google Inc. — публічна транснаціональна корпорація, яку заснували 1998 року аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Найпопулярніший пошуковий сервіс станом на 2016 рік, має у власності, зокрема YouTube і BloggerШтаб-квартира корпорації розташована в Кремнієвій долині, представництва компанії також є в Північній Америці, Європі та Азії.

     Результатом перемовин між дирекцією Роменського коледжу СНАУ та представниками корпорації Google Inc стало надання права безкоштовного користування працівникам коледжу та студентству РК СНАУ програмними продуктами корпорації.

Створення, спільне використання та ведення веб-сайтів, онлан- Google Диск та документи (об'єм сховища необмежений), календар, контакти, електронна пошта GMAIL, обмін повідомленнями, архівування та збереження електронних документів, створення списків розсилки, Classroom (створення та впорядковування завдань), відеочати, створення нотаток, презентацій, перекладачі, карти, книги, та іще понад 50 програмних продуктів cтали для працівників та студентства нашого коледжу цілком безкоштовними!!!!

Також, тепер цілком можливо,  спеціально для учнів, студентів і вчителів отримати безкоштовну останню версію Office 365 просто зараз!!!

Для отримання безкоштовної можливості користування усіма перевагами ліцензованого програмного забезпечення корпорації Google Inc. необхідно  подати заявку для реєстрації нового користувача в домені rksnau.com .

В заяві необхідно вказати прізвище ім'я та по батькові, рік народження, групу в якій навчаєтеся (для студентів), контактний номер телефону. У відповідь на Вашу електронну адресу надійде лист з кодом активації. Заяви опрацьовуватимуться протягом доби.

Корисні посилання:

1.  Реєстрація в офіс 365  

(Натиснути "Вхід" та створити обліковий запис заповнивши форму, де в поле "Ім'я користувача" необхідно ввести адресу електронної пошти, що надана в домені RKSNAU.COM після реєстрації. Слідувати інструкції)

2. Налаштування простору офіс 365 

3. Методичні матеріали

4. Методичка вчителя 

5. Підручник учня, студента

6. Приклади практик (досвід використання учителів України)

7.⇒ Вебінар по створенню та структуруванню сховищ

8. ⇒ Портал освітньої спільноти

 

 

Переглядів: 923 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 4.2/9
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]