Головна » 2017 » Травень » 7 » Спартакіада серед студентів аграрних навчальних закладів СНАУ
02:02
Спартакіада серед студентів аграрних навчальних закладів СНАУ

25 квітня 2017 року у спортивному комплексі та на спортивних майданчиках нашого університету  відбулась спартакіада серед студентів аграрних навчальних закладів 1–2 рівнів акредитації Сумського національного аграрного університету.

Традиційно  у спартакіаді беруть участь збірні команди Сумського державного аграрного коледжу СНАУ, Маловисторопського держаного аграрного коледжу СНАУ, Путивльського державного аграрного коледжу СНАУ, Охтирського державного аграрного коледжу СНАУ, Роменського державного аграрного  коледжу СНАУ, Глухівського агротехнічного інституту ім. С. А. Ковпака.

У програму спартакіади включено такі види спорту: волейбол, настільний теніс,  міні-футбол, шахи, дартс.

За результатами проведених змагань командні та особисті місця розподілились таким чином:

Волейбол (юнаки)

І місце - Роменський  аграрний  коледж СНАУ

ІІ місце - Маловисторопський  аграрний коледж СНАУ

ІІІ місце - Охтирський  аграрний коледж СНАУ

 

Волейбол (дівчата)

І місце - Маловисторопський  аграрний коледж СНАУ

ІІ місце – Сумський аграрний коледж СНАУ

 

Міні-футбол

І місце - Охтирський  аграрний коледж СНАУ

ІІ місце - Роменський  аграрний  коледж СНАУ

ІІІ місце - Маловисторопський  аграрний коледж СНАУ

 

Шахи

І місце - Сумський аграрний коледж СНАУ

ІІ місце - Охтирський  аграрний коледж СНАУ

ІІІ місце - Маловисторопський  аграрний коледж СНАУ

 

Дартс

І місце –Сіренко Валерій (Охтирський  аграрний коледж СНАУ)

ІІ місце –Скляренко Аміна (Путивльський аграрний коледж СНАУ)

ІІІ місце –Гвоздь Андрій (Роменський  аграрний  коледж СНАУ)

 

Настільний теніс

І місце - Путивльський аграрний коледж СНАУ

ІІ місце - Сумський аграрний коледж СНАУ

ІІІ місце - Охтирський  аграрний коледж СНАУ

В особистому заліку з настільного тенісу:

Юнаки

І місце –Тимченко Мирослав (Сумський аграрний коледж СНАУ)

ІІ місце –Леоненко В'ячеслав (Путивльський аграрний коледж СНАУ)

ІІІ місце – Івашина Богдан (Сумський аграрний коледж СНАУ)

Дівчата

І місце –Скляренко Аміна (Путивльський аграрний коледж СНАУ)

І місце –Кулік Наталія (Путивльський аграрний коледж СНАУ )

ІІ місце –Гончарова Катерина (Сумський аграрний коледж СНАУ)

Матеріал взято з http://www.sau.sumy.ua

 

Переглядів: 114 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]