Головна » 2015 » Листопад » 17 » РОМЕНЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
18:39
РОМЕНЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

     13 листопада з нагоди Дня працівників сільського господарства у міському будинку культури відбулося районне свято «Хто хліб шанує, той шанує працю»

    Всіх працівників сільського господарства - ветеранів праці, механізаторів, тваринників, фермерів, спеціалістів сільського господарства з професійним святом привітали голова Роменської районної державної адміністрації Білоха В.О. та голова Роменської районної ради Переваруха В.Я.

    Від імені аграріїв Роменщини керівникам району в урочистій атмосфері було вручено запашний коровай з урожаю 2015 року, який ввібрав у себе не тільки родючість землі, кропітку працю хліборобів Роменщини, а й часточку душі кожного, хто був присутній у святковій залі.

     57 кращих аграріїв району було відзначено грамотами голови Роменської районної державної адміністрації та Роменської районної ради. Почесними грамотами голови Роменської районної ради нагороджені співробітники Роменського коледжу СНАУ Сидоренко О.І. та Парпуренко С.О.

   Золоту медаль Національного бізнес-рейтингу в Україні за здобуте звання «Лідер галузі» отримав механізатор, ветеран праці селянського фермерського господарства «Золотницьке» Гайдар Іван Борисович.

     Майбутні аграрії - студенти Роменського коледжу СНАУ творчо підійшли до представлення свого навчального закладу, що відповідає вимогам сучасних стандартів освіти та аграрного виробництва і є гарантію професіоналізму та якості спеціалістів-випускників. Єдність свого коледжу із усією українською державою продемонстрували учасники флешмобу «Перлина Україна». Чудові пісні пролунали у виконанні дуету у складі Кутньої Т. і Чорноштан В., солістів Янченко М., Большак І., Шевченко О., Бердник Ю.

    Святкова концертна програма була яскравою та різножанровою. Народні колективи Роменщини аматорський вокальний ансамбль «Іллінський ярмарок» (кер. В.Момот), аматорський фольклорний ансамбль «Надвечір’я» (кер.Т.Горбачова) Великобубнівського будинку культури та аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Посульські козаки» (кер. В.Молешко) Пустовійтівського будинку культури порадували присутніх живим виконання українських пісень. Хореографічні композиції були представлені колективами «Світанок» (кер. Н.Пучко.) Біловодської дитячої музичної школи та "Екслібрис" (кер. Л.Ткаченко) Великобубнівської дитячої музичної школи. Мистецтво вокалу продемонстрували аматори сільських клубних закладів: чоловічий ансамбль (кер. Ю.Катрич) з села Андріївськи, дует у складі Віри Олійник та Владислава Шолудька з села Андріяшівки, солісти Анна Штанько з Гаїв, Віта Ковшик з Мокиївки, Лідія Пеккер з Калинівки, Євгенія Яременко з Коржів.

       Ведучі заходу Карпенко В. та Мотиль Т. чудово обрамили урочисте святкування та щиро вітали всіх аграріїв з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

mny_rda@ukr.netЗа матеріалами rmn.sm.gov.uaro

Переглядів: 340 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]