Головна » 2014 » Квітень » 4 » Робоча зустріч ректора СНАУ В.І. Ладики з представниками компанії «Кернел»
00:37
Робоча зустріч ректора СНАУ В.І. Ладики з представниками компанії «Кернел»

2 квітня 2014 року на базі нашого коледжу відбулась робоча зустріч ректора СНАУ Володимира Ладики з представниками компанії «Кернел» Наталією Хвостовою - керівником відділу працевлаштування і Мариною Калюжною – керівником проекту «Кернел Шанс» .

У зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М., декан інженерно-технологічного факультету Довжик М.Я., декан факультету агротехнологій та природокористування Коваленко І.М., начальник відділу міжнародного співробітництва Калачевська Л.І., відповідальний за співпрацю з компанією «Кернел» доцент Ярошенко П.М., Давиденко Г.М., директор  Роменського коледжу СНАУ Шевченко О.І., його заступники та заввідділеннями.

На зустрічі обговорені питання подальшої співпраці в підготовці висококваліфікованих спеціалістів з числа студентів коледжу та університету для потреб виробництва «Кернел».

Розглянуті питання підготовки навчальних планів бакалаврів напрямів підготовки агрономів  та інженерів , адаптованих до умов виробництва компанії «Кернел» з урахуванням специфіки підготовки спеціалістів у відомих європейських вишах Вайєнштефан та Хохенхайм (Німеччина).

Гості нашого коледжу познайомились з матеріальною базою, лабораторіями, майстернею,  навчально-дослідним господарством. 

Результатом робочої зустрічі стала усна домовленість щодо формування навчальної групи з числа студентів коледжу для подальшої  підготовки враховуючи потреби компанії «Кернел».

Перший етап інтегрованого навчання відбуватиметься на базі Роменського коледжу СНАУ за адаптованими під сучасні умови аграрного  виробництва навчальними планами.

 

 

Переглядів: 431 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]