Головна » 2017 » Грудень » 7 » Психолого-медико-педагогічний консиліум
16:40
Психолого-медико-педагогічний консиліум

6  грудня 2017 року у Роменському коледжі СНАУ проведений психолого-медико-педагогічний консиліум з теми «Адаптація студентів перших курсів  до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні», який організувала та провела практичний психолог В.Є. Шевченко. Метою заходу було виявлення характеру і причин виникнення труднощів в процесі адаптації студентів першого курсу та студентів, які прийшли навчатися на поповнення, розробка конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації, формування спільної роботи педагогічного колективу під час адаптації  студентів.
На консиліумі були пристутні заступник директора з виховної роботи Маляренко В.М., який оголосив про  започаткування такої форми роботи як  психолого-медико-педагогічний консиліум, методист коледжу Петрикова Л.М., завідувач відділення Дяченко Ю.П., куратори І-ІІ курсів: Шевченко О.В., Ечко В.М., Рокитянська А.Є., Троцька Ю.І., Пироженко О.В., Пилипенко А.В., Коваленко Ю.М., Шулятєв Д.Ю., Литовка М.В., які надали педагогічні характеристики  груп  визначили  проблемних студентів.
Фельдшер коледжу Каливод Ю.П. підготувала довідки  про стан здоров’я студентів. Психолого-медико-педагогічний консиліум мав практичну спрямованість і буде корисним для кураторів груп, викладачів та студентів.

   

Переглядів: 233 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]