Головна » 2015 » Березень » 31 » Проведення практичного навчання на виробництві
09:27
Проведення практичного навчання на виробництві

  

Логічним продовженням багаторічної  співпраці Роменського коледжу Сумського НАУ та ТОВ «Урожайна країна» стало підписання  27.03.2015 року договору «Про проведення  практичного  навчання на виробництві студентів 3 курсу, майбутніх техніків-механіків та техніків-електриків,  спеціальностей:  «Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ» та «Монтаж, обслуговування, ремонт електротехнічних установок в АПК».

Цей договір дає можливість студентам перед виходом на виробничо-технологічну практику на базі одного з передових господарств регіону закріпити набуті в коледжі теоретичні знання та практичні навички на основі передових технологій та сучасної техніки.

Підприємство ТОВ "Урожайна країна" постійно розвивається, шукаючи нові підходи та методи для вирощування чи зберігання культур. В цьому році на одному з підрозділів вже буде посіяна кукурудза за технологією "Strip-till". Господарство уже зараз удосконалює сівалки та культиватори, які вже має, для точного землеробства, а також встановлює навігаційні системи.

 За результатами навчання на виробництві кращі студенти матимуть можливості пройти виробничо-технологічну практику та переддипломну практику на базі ТОВ «Урожайна країна» та після успішного захисту дипломного проекту працевлаштуватися в господарстві.

Колектив викладачів та студентів коледжу висловлює щиру вдячність ТОВ «Урожайна країна» в особі директора Гнелицького Андрія Миколайовича за плідну, тісну співпрацю в підготовці якісних  фахівців агропромислового виробництва.

Переглядів: 684 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]