Головна » 2017 » Листопад » 24 » Проект "Наше життя!"
18:32
Проект "Наше життя!"

       Цей проект створюється для того, щоб розповісти Україні,  всьому світу про рідний коледж, який дає путівку в майбутнє. Про цікаві та, водночас, невідомі моменти коледжанського життя. Про події в коледжі, який має майже сторічну історію. Про дивовижні моменти, які вже ніколи не матимуть повтору.

         Будемо вельми вдячні, якщо Ви додасте власні світлини.

 

Правила користування альбомами  створеними в хмарному сховищі Google Фото: 

1. Google Фото - це безпечне «хмарне» сховище для ваших фотографій та відеороликів, доступ до яких можна отримати з будь-якого пристрою.

2. Альбомы - це функція в Google Фото, яка автоматично сортує зображення за різними категоріями, такими як люди, місця, речі, відео, колажі, анімації та фільми.

3. Додаток Google Фото розповсюджується абсолютно безкоштовно. Незалежно від того, яку кількість фотографій та відео ви завантажите, ви не будете платити за нього копійки!

4.  Можна розмістити фотографії до 16 МП і відео формату 1080p.

5. Відтепер у Google Фото ви можете зібрати потрібні фотографії та відео або взяти альбом і створити посилання, щоб поділитися сотнями знімків одночасно. Одержувач зможе переглянути їх без спеціальних додатків і реєстрацій, а потім одним дотиком зберегти у власній бібліотеці. Так і ви зможете отримати фотоколекцію з важливими спогадами, навіть якщо самі не тримали камеру. 

6. Кожен користувач, який долучиться до того чи іншого альбому може додати не більше 2000 фотографій в один альбом.

7. Кожен альбом не може містити більше ніж 10000 фотографій.

8. Якщо фотографії, що додаються до альбому, будуть містити зображення непристойного характеру, або зображення не стосуватимуться подій в Роменському коледжі СНАУ, то адміністратор має повне право заблокувати користувача, та вилучити додані ним фото.

9. Альбоми  необхідно наповнювати фотографіями та відео за роками їх створення!

 Бажаємо приємних спогадів!

► 2017

► 2016

► 2015

► 2014

► 2013

► 2012

► 2011

► 2010

► 2009

► 2008

► 2007

 

Переглядів: 859 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]