Головна » 2016 » Листопад » 11 » Пригорнись душею до Вкраїни
15:29
Пригорнись душею до Вкраїни

10 листопада 2016 року в рамках тижня гуманітарних та соціальних дисциплін була проведена літературно-музична композиція «Пригорнись душею до Вкраїни» для студентів 1 курсу. Українська тема була і залишається помітним і значним явищем у розвитку світової літератури. Образ України, її природа, героїчне минуле були предметом розвитку і творчих пошуків для багатьох письменників та поетів.

Піднесено, емоційно, патріотично студенти коледжу під керівництвом викладача зарубіжної літератури Ечко В.М. розповідали про роль та значення України в житті та творчості багатьох зарубіжних митців. Цьому передувала кропітка та напружена дослідницька робота. Затамувавши подих, студенти та гості свята слухали цікаві розповіді про М. Гоголя, А. Ахматову, П.Целана, Р. Рільке, В. Маяковського, А. Чехова, А.Фета, А. Міцкевича, О.Бальзака. Нашій Батьківщині всі вони присвячували найкращі свої рядки, які зливаються у дзвінку пісню – пісню любові до нашої землі.

До кожного виступу студентами були влучно підібрані уривки з творів, відеофільми, презентації, портрети, спогади сучасників, відео з особистих архівів, пісні у виконанні відомих співаків.

Велику роботу провели студенти – дослідники творчості зарубіжних письменників:

Сиротенко Д., Ковбаса В., Стеценко М., Гричаник А., Заворотько А., Ситницький С., Стромиленко К., Кісенко О., Дранко А., Гомолко І., Гребінник Д., Соколенко Д. В художньому оформленні свята допоміг Карнаух О.

На урочистій ноті, під відео про Україну та пісню «Україна – це ми» закінчилася літературно – музична композиція….

Переглядів: 294 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]