Головна » 2017 » Квітень » 14 » ПРАВОВИЙ ОРІЄНТИР ДЛЯ МОЛОДІ
01:19
ПРАВОВИЙ ОРІЄНТИР ДЛЯ МОЛОДІ

Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу – молоді.

З метою показати в доступній формі практику застосування законів, сприяти виробленню почуття власної гідності й відповідальності за свої вчинки, поваги до закону та його вимог, підтримувати формування у підлітків внутрішніх бар’єрів щодо порушення закону і моральних норм в бібліотеці відбувся правовий орієнтир «Основи держави – закон і право», який відвідали студенти групи 11-Е Роменського коледжу СНАУ.

Працівники Роменської міської бібліотеки для дорослих, ознайомили студентів з правами, що гарантуються законом, наголошуючи на тому, що кожна людина є єдиною та унікальною, разом переглянули мультимедійну презентацію, щоб дати інформацію молоді про правові основи нашої держави, про основні принципи законодавства, якими вони могли б керуватися в своєму майбутньому житті, спираючись на переконаність у їхній правильності та необхідності.

З обов’язками підлітків та наслідками їхнього невиконання юних учасників заходу ознайомив старший інспектор ювенальної превенції Роменського відділення поліції Ситник Д.М. Він дав кваліфікацію різним видам порушень, навів практичні приклади, розповів про те, до чого призводить неповага до закону, та про відповідальність, яка наступає для неповнолітніх згідно законодавства України.

Прокурор Роменської прокуратури  Думал С.М. ознайомила молодь з мірами покарання, що застосовуються до неповнолітніх за неправомірні дії та закликала бути законослухняними громадянами своєї країни.

Фахівець з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Макаренко Н.М. запропонувала до перегляду фільм про запобігання торгівлі людьми «Знання законів тебе захищає», звернула увагу на закони, що регулюють питання протидії торгівлі дітьми, визначають їх права, порядок надання допомоги дітям, які постраждали внаслідок цього негативного явища.

Заступник начальника відділу «Роменське бюро правової допомоги» Єрньєй А.А. наголосила на важливості знання законів адже, знання законів не звільняє від відповідальності, правова компетенція стимулює дотримання законності і зміцнення правопорядку.

Такі заходи формують погляди на закон як обов’язкове правило поведінки, допомагають молоді не спіткнутися на початку життєвого шляху, уникнути конфлікту з законом.

Студенти висловили слова вдячності працівникам бібліотеки та гостям за підтримку у формуванні внутрішніх бар’єрів щодо порушення закону, моральних норм  та плідну співпрацю.

Ми щиро та безмежно вдячні

                                                                       

Підготував студент гр. 11-Е

Сиротенко Дмитро

     

 

Переглядів: 296 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]