Головна » 2014 » Вересень » 11 » ПРАКТИКА ЗА КОРДОНОМ
13:13
ПРАКТИКА ЗА КОРДОНОМ

      Обов´язковою складовою частиною навчального процесу є виробничі  практики, які є однією з найважливіших форм професійної підготовки майбутніх спеціалістів у різних галузях аграрного профілю.  

         Завдяки тісній співпраці з Сумським національним аграрним університетом навчальні практики Роменського коледжу вийшли на суттєво новий рівень, а саме: проходження закордонних практик в Польщі та Німеччині.

       5 серпня 2014 року перша група студентів Роменського коледжу СНАУ повернулася з двомісячної закордонної виробничої практики, що проходила в с.Роверсхаген,  яке знаходиться поруч з  містом Росток, Німеччина. Два місяці практиканти займалися збором  елітних сортів полуниці на найбільшому агропідприємстві  такого профілю в Німеччині – фірмі Karl’s.

  

         Досвід роботи за кордоном сприятиме розвитку у студентів самостійності, розвиватиме прагнення до подальшого навчання у вищому навчальному закладі та бажанні працювати у провідних сільськогосподарських підприємствах як України, так і за кордоном. 

   

           Окрім отримання цілісної підготовки до основних етапів професійної діяльності, послідовного розширення умінь та навичок, студенти мали змогу знайти нових друзів, скупатися в Балтійському морі, яке знаходиться неподалік бази практики, цікаво провести своє дозвілля в європейській столиці Берліні, відвідати Шверінгійський замок, а також заробити непогану суму коштів для себе та рідних.

 

Переглядів: 929 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]