Головна » 2017 » Лютий » 16 » Поїздка до Опішні
22:31
Поїздка до Опішні

   Як інколи чудово відволіктися від метушливого життя,  повсякденних справ  і всіма струнами своєї української душі доторкнутися до самобутньої культури нашого народу!

   От і дружній та веселий колектив викладачів і співробітників нашого коледжу здійснив чудову поїздку до центру гончарного мистецтва – Опішні.

   Опішне – один із найславетніших і найвідоміших національних музеїв – заповідників  у всьому світі. Це невеличке козацьке містечко є унікальною  столицею українського гончарства.

   Незважаючи на засніжену, морозну погоду у всіх екскурсантів  була змога побачити прекрасну та дивовижну експозицію монументальної та садово-паркової глиняної скульптури під відкритим небом, помилуватися мальовничими пейзажами Опішного, яке мрійливо розляглось на пагорбах річки Ворскли.

   Також ми  прослухали  захоплюючу, змістовну розповідь  екскурсовода  про використання глиняних виробів у традиційному побуті  та  відвідали виставкові зали, де розміщені найрізноманітніші вироби з глини, починаючи з посуду та приладів повсякденного вжитку. Завітали  до галереї символічних панно провідних художників - керамістів і гончарів України та інших країн світу.

   Найцінніше те, що ми не лише спостерігали  за роботою гончара та малювальниці, тобто отримали майстер-клас, а й власноруч виготовили  свій власний глиняний витвір.

   Також була можливість зробити  фантастичні фото біля експозицій із глини і отримати чудові сувеніри. Всі, хто хотів,  придбали ексклюзивні товари сучасних корифеїв опішненського гончарства.

   Подорож до Гончарної столиці України залишила позитивні враження та незабутні спогади в наших серцях.

Переглядів: 259 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]