Головна » 2018 » Грудень » 6 » Поетична сторінка "Високе світло імені і слова"
13:10
Поетична сторінка "Високе світло імені і слова"

Поетична сторінка "Високе світло імені і слова"

    Відрадно, що поруч з іншими прізвищами митців рідної культури, котрі знову займають гідне місце у скарбниці нашої спадщини, бачимо й ім'я Олександра Олеся. Цей поет довго замовчувався. "Поет - завжди казкар", - сказав якось М.Рильський. Справді, казковий погляд на світ породжує щемливе відчуття його краси, спонукає людину до творчості.
Поезії Олександра Олеся надзвичайно милозвучні, тож не дивно, що вісімдесят композиторів на його слова написали близько двухсот творів.
Олесь був одним із перших, хто звернув особливу увагу на техніку віршування та перший показав досконалі зразки поезії не тільки чуттєвості та настрою, а й мелодійності й гармонії.
    Так, з нагоди 140-річчя О.Олеся в Районній бібліотеці студенти груп 22-М (куратор Діхнич С.І.), 23-М (куратор Федько С.Б.) разом із завідувачем бібліотеки Неменущою Ю.В. зустрілися в теплій атмосфері з поціновувачами літературного слова: поетесою, членом Національної спілки журналістів України, Міжрегіональної спілки письменників України та головою ГО «Літературне об’єднання «Дивослово» Тетяною Лісненко, а також з поетом із Недригайлівщини - Миколою Андрієнком, який розповівав цікаві факти з перебування на батьківщині видатного земляка.

Дякуємо, колеги, за співпрацю!

      

Переглядів: 97 | Додав: vyacheslavgolovchenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]