Головна » 2014 » Жовтень » 2 » Подорож до Полтави
23:50
Подорож до Полтави

27 вересня Україна відзначала Всесвітній день туризму.

Це одна з  календарних дат, до святкування  якої  приєдналася  група 31Ф Роменського коледжу СНАУ.   Полтавщина має цікаву і неповторну історію.

Групою було відвідано Державний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”, Державний музей-заповідник українського гончарства в Опішні, Музей Дальньої Авіації,  центральну частину міста Полтави та торгівельно-розважальний центр «Екватор» .

Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» єдиний серед історико-культурних заповідників України, який входить до міжнародної асоціації військово-історичних музеїв світу (ІАМАМ), що діють під егідою ЮНЕСКО.

Село Опішне – один із наймогутніших центрів культурної самобутності українців, всесвітньо відома столиця українського гончарства.

Опішненська кераміка стала своєрідним етнічним символом української культури, світовим мистецьким брендом.

 

Полтавський музей дальньої авіації — унікальний авіаційний музей просто неба в Полтаві. До експозиції музею увійшли 9 літаків різного призначення та авіаційні засоби ураження - авіаційні бомби вагою від 100 до 9000 кг, авіаційні крилаті ракети КСР-2, КСР-5, Х-22, а також експонати аварійно-рятувального спорядження.

   

Каталися на ковзанах

Подорожували центральною частиною міста

   

Дорогою додому всі співали пісні та ділилися незабутніми враженнями від поїздки на Полтавщину

Фотозвіт про проведену екскурсію та виховну годину можна перелянути за посиланням

 

Переглядів: 379 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]