Головна » 2018 » Вересень » 19 » Підвищення професійного рівня на всеукраїнському практичному семінарі «Налаштування та обслуговування тракторів»
19:37
Підвищення професійного рівня на всеукраїнському практичному семінарі «Налаштування та обслуговування тракторів»

      Нещодавно у Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ проходив всеукраїнський практичний семінар «Налаштування та обслуговування тракторів».
 До колишньої гетьманської столиці з’їхалися представники сільськогосподарських вишів з усієї України. В рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» викладачі Мирогощанського аграрного коледжу, Красноградського аграрно-технічного коледжу імені Ф.Я. Тимошенка, Житомирського та Немішаївського агротехнічних коледжів, а також нашого рідного Роменського коледжу СНАУ (в особі викладача Сороки Миколи Володимировича) вивчали, а потім практично випробовували можливості трактора CLAAS Axion 850-Series та начіпного обертового плуга Lemken.

     У проекті взяв участь представник компанії Lemken Україна у Східній Україні Сергій Мінченко. Саме він ознайомив присутніх із будовою та основними характеристиками начіпного обертового плуга Lemken, з яким учасники практикувались в оранці. Фахівець товариства з управління проектами та процесами в аграрній економіці (Німеччина) Бернд Генн розповів про гідравліку, електронну задню навісну систему й інші «родзинки» трактора CLAAS Axion 850. 

 

 

Переглядів: 133 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]