Головна » 2016 » Вересень » 2 » Перше заняття!
22:51
Перше заняття!

У перший осінній день по всій Україні в навчальних закладах лунають перші дзвоники, сповіщаючи про початок нового навчального року. 

Для студентів ІІ-IV курсів РК СНАУ 1 вересня є святом  повернення до коледжу, як до рідної домівки, а для першокурсників  розпочинається новий відлік часу. Це – надія на те, що в новому навчальному році буде все інакше, значно краще. Звідси – радісний настрій, емоційне піднесення, бажання діяти.

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство пропонує провести в навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати.

Перший урок – урочиста, з яскравими та цікавими моментами подія, яка має стати поштовхом до подальшої роботи з вивчення історії України, рідного краю, усвідомлення студентами спільних цінностей української нації. 

Суспільно-політична ситуація та події в Україні останніх років обумовили тему Першого уроку «Від проголошення Незалежності до нової України».

1-ого вересня Перший урок проводився з метою формування в учнів почуття патріотизму та національної свідомості, розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави, відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави й українського народу та  виховання поваги до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців, любов до Батьківщини. Основний зміст Першого уроку був спрямований саме на те, що сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної Вітчизни. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. На нашу державу посягнули вороги і багато наших земляків на сьогодні мобілізовано до лав українського війська. Вони з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. Були згадані основні історичні події становлення державності України. 

Під час уроку було оголошено хвилину мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та наших земляків, які загинули в зоні бойових дій.

         Були використані зображення державних символів, пазли «Карта України», презентація «Від проголошення Незалежності до нової України», відеоролик «Мій рідний край», аудіозапис пісні «Лиш у нас на Україні», «Моя Україна» Родини Май, Гімн України.  

Студенти групи 11-Е показали себе гарними знавцями нашої культури, були активними, спілкувалися українською мовою, декламували вірші. Хлопці підготували розповідь про те як розпочалась історія незалежної України та цікаву легенду про Україну. Безпомилково були доповнені прислів’я, в яких втілені моральні цінності українського народу, які живуть сотні років та висвітлюють найвищу мудрість. Була проведена інтерактивна вправа «З теплом у серці»  (Побажання Україні).

   

         Пам’ятайте, діти, ви  –  майбутнє  України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками примножуйте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте  гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть  волю і незалежність України, поважайте  свій народ і його мелодійну мову.  Шануйте  себе і свою гідність, і шановані будете  іншими. 

         Дуже хочеться щоб в нашій країні панував мир…

  

Матеріал підготувала

куратор групи 11-Е Хуторна В.Г.

 

 

 

Переглядів: 308 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]