Головна » 2018 » Травень » 17 » Обласне методичне и об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області
14:17
Обласне методичне и об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області

      16 травня 2018 року на базі Роменського коледжу Сумського НАУ відбулося обласне методичне и об’єднання заступників директорів з виховної роботВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області. На засіданні з презентацією літературного проекту «Українська мова в сучасному культурному просторі» виступила викладач коледжу, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін  Кущ В.В., досвідом роботи в рамках творчого проекту «Я люблю Україну» поділилася бібліотекар  Сумського вищого училища  мистецтва і культури ім. Д.С.Бортнянського Сотнікова І.В., а голова методичного об’єднання кураторів академічних груп коледжу  Ечко В.М. розповіла про організацію виховної роботи в навчальному закладі. Після виступів творчо та емоційно відбулося обговорення виступів.

       З великою зацікавленістю члени методичного об’єднання  відвідали міжрегіональний центр  швидкого  реагування  Державної   служби  України  з  надзвичайних  ситуацій   м.Ромни, переглянули виставку методичних робіт з виховної роботи, художніх виробів студентів та викладачів коледжу та отримали позитивні емоції на показовому виховному заході «Роменщина-мій славетний край».

   Завершилося засідання  методичного об’єднання підведення підсумків роботи та завершальним словом голови методичного об’єднання Кірноз Т.М.,  яка подякувала адміністрації коледжу, особливо Маляренку В.М., заступнику директора з виховної роботи РК СНАУ за теплу зустріч і чітку організацію роботи засідання.

     Адміністрація коледжу щиро дякує всім студентам, викладачам та співробітникам хто взяв активну участь у підготовці та проведенні методичного об’єднання! 

 

 

 

►Фотозвіт заходу

 

Переглядів: 320 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]