Головна » 2016 » Лютий » 22 » Навчання з розвитку сільських територій
11:01
Навчання з розвитку сільських територій

   Центр розвитку сільських територій Сумського національного аграрного університету продовжує цикл навчань з розвитку сільських територій. 18 лютого 2016 року науковці університету провели навчально-практичні семінари для сільських голів, фахівців сільських рад, підприємців, фермерів, одноосібників та інших зацікавлених жителів сіл та селищ західних та центральних районів Сумщини.

   Семінари проводилися за 7 темами, зокрема: «Роль проектного менеджменту в розвитку сільських територій», «Генеральні плани забудови: вимоги сьогодення», «Сучасні технології в овочівництві», «Сучасні технології з вирощування та переробки фруктів», «Сучасні технології з виробництва, переробки та зберігання молока», «Сучасні технології з виробництва, переробки та зберігання м’яса», «Виробництво екологічної продукції».

 

   Навчання проводилися на базі Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету. Загалом взяли участь у навчанні 64 особи. Найбільшу зацікавленість викликали розгляд питань із стратегічного планування та генеральних планів забудови, на яких було зареєстровано найбільше учасників.

Переглядів: 232 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]