Головна » 2016 » Жовтень » 6 » Музика в нашому житті. Життєвий та творчий шлях Вольфганга Амадея Моцарта.
17:34
Музика в нашому житті. Життєвий та творчий шлях Вольфганга Амадея Моцарта.

Музика – це моральний закон.

 Вона дає душу всесвіту, крила - розуму,

політ уяві, музика додає чарівність всьому буттю.

 Платон

             Музика! Яке вона місце займає в житті людини? Звичайно, її влада над людиною незбагненна! Музика знімає психологічний стрес, лікує душу й тіло, допомагає пережити горе, примушує радіти й плакати. Вона відкриває людині двері в інший світ, в якому можна обійтися без слів. Світ, де панують лише звуки та почуття.

        Так як 1 жовтня весь світ святкував День Музики, студенти групи 14-М на чолі з куратором Пироженко О. В. провели виховну годину на тему: «Музика в нашому житті. Життєвий та творчий шлях Вольфганга Амадея Моцарта.».

         На захід була запрошена викладач роменської дитячої музичної школи Палєєва Катерина Геннадіївна. Студенти затамувавши подих доторкнулися до струн класичної музики, з захопленням слухали фрагменти творів великого композитора, та дізналися про його творчий і життєвий шлях. Саме Моцарт був обраний не випадково. Адже весь світ в тому році святкував 260-річчя з дня народження генія. Викладач музичної школи цікаво та змістовно розповіла цікаві факти з життя Моцарта, розкрила глибину деяких творів. Студенти ж в свою чергу розповідали вірші про музику, говорили про її вплив, ділилися цитатами про музичне мистецтво великих людей. Вся виховна година пройшла на одному подиху. Студенти ще раз впевнилися в красі та милозвучності класики, дізналися багато цікавого, нового. Впевнилися, що ми досить часто чуємо класичні твори навіть в нашому сучасному світі.

   Студенти групи 14-М дякують Палєєвій Катерині Геннадіївні за прекрасну розповідь, співпрацю та допомогу у формуванні естетичних смаків підростаючого покоління.

   А також бажають всім, щоб музика торкнулася і ваших найпотаємніших, найглибших куточків душі, змусивши її звучати в гармонії зі світом!  
   Нехай всі ваші життєві негаразди відійдуть на задній план, залишається лише влада музики, яка підносить і очищає душу від буденності!

     

Матеріал підготувала куратор гр.14-М Пироженко О.В.

 

Переглядів: 270 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]