Головна » 2018 » Вересень » 20 » Міжнародний день студентського спорту
16:24
Міжнародний день студентського спорту

  За всіх часів, напевне, існували змагання людей у фізичній та інтелектуальній досконалості. Науковці стверджують, що первісні люди під час полювання змагалися в силі, спритності, витривалості.
Стародавня Греція вважається «матір’ю» фізичної культури та спорту й загалом олімпійського руху. Саме тут велика увага приділялася фізичному вихованню та змаганням як складовій загальної культури, а фізична сила, відвага у грецьких містах-державах цінувалися надзвичайно високо, атлетів шанували й славили так само, як і філософів та поетів.

  Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

  Упродовж  декількох годин студенти, викладачі та співробітники Роменського коледжу Сумського НАУ, демонстрували свої найкращі спортивні здібності. Відбулися показові виступи з різних видів спорту (віджимання від підлоги : юнаки; присідання – дівчата; змагання з футболу серед юнаків – ІІ курс, змагання з волейболу – студенти і викладачі), майстер-класи, конкурси та вікторини, а також студенти відділення «Фінанси і кредит» продемонстрували танцювальний флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту.

  Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров'я і довголіття! 

    

Переглядів: 197 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]