Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Місцевий розвиток, орієнтований на громаду
23:47
Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

28 жовтня відбулась зустріч студентів Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету з Липово-Долинським керівництвом з питань практичного застосування інноваційного енергозбереження. Даний захід відбувся завдячуючи тісній співпраці Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" та аграрного ВНЗ, який вже багато років є надійним партнером з розвитку територій та громади.

Спочатку студентів інформували  про район, мікропроекти та  напрямки використання відновлюваних джерел енергії в опаленні, гарячому водопостачанні,освітленні. 
Група відвідала дитячий садок в Липовій Долині, де побачила сонячні колектори, світильники із сонячними панелями, твердопаливні котли, які працюють на місцевій сировині.

Екскурсія на високотехнологічне підприємство - завод Кобзаренка, де студенти побачили котли, які працюють на соломі та щепі, познайомилися з виробництвом понад 30 видів продукції, не залишили нікого байдужим.

 Відвідавши школу в с. Беєве познайомилися з результатами роботи ГО "Беєве", яка успішно реалізувала мікропроект з інноваційного енгергозбереження - провела реконструкцію системи опалення та встановили твердопаливні котли піролізного типу. Крім того помилувалися гарною будівлею та неповторним ландшафтним дизайном навколо навчального закладу. Студенти та викладачі коледжу отримали грунтовні знання з використання новітніх технологій та незабутні враження від зустрічі. 

Щиро дякуємо організаторам даної зустрічі за невичерпні знання та екскурсію!

Фото-звіт з можливістю додавати фото

Переглядів: 177 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]